Altered states. Інсталяція Caesarstone, Мілан, Італія

Меблевий салон

Мілан

Snarkitecture і Сaesarstone

Традиційно, під час проведення щорічного Міланського меблевого салону, компанія Сaesarstone презентувала нову інсталяцію, створену у співдружності з творчою студією дизайну Snarkitecture (США).


Snarkitecture вважають, що вода є найважливішим «інгредієнтом» на кухні. Черпаючи натхнення в мінливих станах води в природі (льодовик, ріка, гейзер) і на кухні (лід, вода, пар), дизайнери створили інсталяцію Altered states (Змінені стани).

Робота Snarkitecture фокусується на творчому переосмисленні повсякденних матеріалів, і як результат ─ досягненні нового несподіваного ефекту. Студію заснували молоді американські дизайнери Daniel Arsham і Alex Mustonen. У пошуках невідомого Snarkitecture створює масштабні проекти, які ламають звичні уявлення про форму і структуру навколишніх предметів.


Нашою вихідною точкою став кухонний острів і його трансформація з функціональної області для приготування їжі в центр сучасного будинку, в місце для прийому гостей і спілкування, ─ каже Раанан Зільберман, генеральний директор Сaesarstone. ─ Ми попросили Snarkitecture створити інсталяцію, яка б надихнула архітекторів і дизайнерів уявити собі кухню майбутнього і використовувати в своїх проектах наш матеріал по-новому.

Перша частина інсталяції Altered states, у вигляді архіпелагу островів, що символізують 3 стани води, розмістилася на відкритій терасі. Острови виконані з унікальних кольорів з палітри Сaesarstone: Vanilla Noir, Alpine Mist і White Attica.


Друга частина інсталяції знаходиться під куполом. У центрі встановлено великий круглий кухонний острів з кварцового каменю Сaesarstone White Attica.


Цей острів служить своєрідною ареною для демонстрації різноманітних функцій острова.


«Головну арену» оточує амфітеатр з 250 циліндричних тумб, імітуючи природний ландшафт. Бічні стінки тумб зроблені з металевої сітки, а верхньою поверхнею служить кварцовий камінь з нової колекції Сaesarstone Metropoliten: Cloudburst Concrete, Airy Concrete і Rugged Concrete.


Інші дизайнерські проекти

Дивитися всі проекти
Дивитися всі проекти

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 044 334 76 30

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити