Фірмовий рибний магазин Egersund в ТРЦ ЦУМ

Робочі поверхні і зони зберігання продуктів

Київ

Egersund – сучасний магазин в Києві, розташований в ТРЦ ЦУМ. Компанія займається доставкою риби з Норвегії без посередників. Одним з основних її пріоритетів є забезпечення покупців рибою і морепродуктами відмінної якості. В оформленні магазину використовуються виключно якісні та безпечні матеріали.
При облаштуванні робочих поверхонь, а також зон для зберігання посуду і продуктів необхідно звертати увагу не тільки на їх естетичну складову, але й на міцність і екологічність матеріалів виготовлення.
Керуючись цими причинами, при облаштуванні стелажів, зони видачі, барної стійки, оригінальної підвісної полиці для келихів, стільниці, а також зон зберігання ікри й риби був зроблений вибір на користь акрилового каменю Grandex. Він виготовляється на заводах Південної Кореї, де потужні виробничі лінії оснащені сучасним інноваційним обладнанням.
Штучний камінь Grandex відповідає чинним міжнародним стандартам якості та екобезпеки. Цей матеріал не містить небезпечних домішок або шкідливих речовин. Він не вбирає вологу і не змінює структуру під впливом підвищеної температури, тому стійкий до появи грибка. Крім того, акриловий камінь має привабливий вигляд і простий в щоденному догляді.
Розглядаючи кольори з палітри штучного каменю, дизайнери проєкту зупинили свій вибір на Grandex P-104 Pure White, який має гладку структуру і глибокий білий відтінок, без вкраплень.
Акриловий камінь Grandex P-104 Pure White відмінно пасує до дизайну інтер'єру магазину Egersund в ТРЦ ЦУМ. Він красиво виглядає на поверхнях, зонах зберігання продуктів і посуду, а також відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.

Інші дизайнерські проекти

Дивитися всі проекти
Дивитися всі проекти

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 044 334 76 30

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити