Санвузол для VIP клієнтів забудовника «Інтергал-Буд». Київ, Україна

Поверхні і раковини

Київ

«Інтергал-Буд» – надійна компанія, що досягла значних успіхів в галузі будівництва нерухомості. Вона була заснована у 2003 році й на сьогодні є лідером на ринку будівництва в Україні. Її об'єкти знаходяться в Києві, Львові, Житомирі, Ужгороді, Одесі та Чернівцях. Для компанії важливо створити високий рівень сервісу для своїх клієнтів. Тому в її офісі знаходиться стильний санвузол для VIP-відвідувачів.
При облаштуванні санвузла зверталася увага не тільки на зручність і функціональність, а й на естетично привабливе оформлення. Для оформлення поверхонь і раковин в санвузлі для VIP-клієнтів був обраний акриловий камінь Grandex, який виробляється в Південній Кореї.
Акриловий камінь Grandex – міцний і стійкий до пошкоджень. Він довговічний, надійний і здатний витримувати будь-які навантаження. Безшовне з'єднання плит дозволяє створити видимість монолітної гладкої поверхні. Матеріал позбавлений мікропор, в які забивається бруд, завдяки чому відрізняється високою гігієнічністю і простотою в догляді. Для оформлення санвузлів автори проєкту підібрали ідеальний варіант – камінь Grandex M-708 Deep Water, що імітує мармур. Він має чорно-коричневий, місцями глибокий темно-сірий колір з рудувато-коричневими й сірими розводами, а також чорними та білими вкрапленнями.
Акриловий камінь Grandex M-708 Deep Water має стильний декор і хороші експлуатаційні характеристики. Він відмінно пасує до інтер'єру санвузла для VIP-клієнтів забудовника «Інтергал-Буд».

Інші дизайнерські проекти

Дивитися всі проекти
Дивитися всі проекти

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 044 334 76 30

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити