Стільниці під продукцію Samsung в магазині «Алло»

Стільниці

Київ

«Алло» – українська компанія-дистриб'ютор побутової техніки та електроніки, яка була заснована в 1998 і працює в більш ніж 130 містах України. Продукція Samsung представлена в торговій мережі на окремих стійках, що привертає особливу увагу покупців до товару.
У сучасних магазинах стійки під електроніку допомагають продавцям розмістити телефони, навушники, колонки та інші пристрої якомога привабливіше і зручно для клієнтів. Ці зони повинні не тільки виглядати естетично, але й мати хороші експлуатаційні властивості.
З цієї причини для вітрин під продукцію Samsung використовується акриловий камінь преміум класу Grandex, що випускається на сучасних потужних виробничих лініях в Південній Кореї.
Цей матеріал відрізняється міцністю і довговічністю, його зовнішній вигляд не псується з часом. Доглядати за ним досить легко. Поверхні з акрилового каменю Grandex не схильні до накопичення мікробів і бруду. Ще однією перевагою Grandex є те, що це екологічно чистий матеріал, який не виділяє шкідливих речовин.
Підбираючи відтінок вітрини, який доповнить кольорове оформлення магазину, автори проєкту зупинили свій вибір на Grandex P-104. Він ідеально підходить для сучасного лаконічного інтер'єру. Стільниця Grandex P-104 має чистий благородний колір і чудові експлуатаційні характеристики. Вона відмінно поєднується з предметами інтер'єру в магазині й дозволяє продукції Samsung виглядати особливо привабливо для покупців.

Інші дизайнерські проекти

Дивитися всі проекти
Дивитися всі проекти

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 044 334 76 30

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити