Заправки Amic Energy

Стільниці зон харчування і відпочинку, зони торгівлі

студія 3D Production

Amic Energy – австрійська мережа автозаправних станцій, яка з'явилася на українському ринку у 2015 році. Серед основних цінностей компанії – не тільки забезпечення українських водіїв якісним європейським паливом, а й високий рівень сервісу. На заправках Amic Energy передбачені невеликі затишні мінімаркети, де можна не тільки купити необхідні в дорозі дрібниці, а й випити чашечку кави, перекусити, відпочити під час виснажливої дороги.
Облаштування зон харчування – важливе питання, оскільки столики й стійки повинні бути не тільки красивими, зручними, довговічними, але й гігієнічними. Саме тому для стільниць був обраний найпопулярніший в Україні акриловий камінь Grandex (Південна Корея). Grandex сертифікований для використання в житлових приміщеннях і в зонах приготування їжі. Поверхні з акрилового каменю Grandex володіють прекрасними експлуатаційними якостями: вони стійкі до механічних впливів, не бояться вологи, легко миються та очищаються від бруду і жиру. І головне – вироби з акрилового каменю Grandex зберігають свою первозданну красу довгі роки.
Дизайн мінімаркетів на заправках Amic Energy виконаний в теплих коричнево-кавових тонах. Автори проєкту зупинили свій вибір на камені теплого бежевого відтінку Grandex S-210 Hot Sand для стільниць зони відпочинку і харчування. Для зони торгівлі був обраний камінь Grandex A-410 Cotton Wool нейтрального світлого кольору з дрібними вкрапленнями.
Багата палітра кольорів Grandex дозволила підібрати ідеальне поєднання кам'яних стільниць і загального колористичного рішення, зробивши інтер'єр стильним і затишним.

Інші дизайнерські проекти

Дивитися всі проекти
Дивитися всі проекти

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 044 334 76 30

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити