Keralini – кераміка спеціально створена для стільниць.
Декори розроблені відповідно до актуальних тенденцій у дизайні інтер'єрів. Сучасні вдосконалені технології виробництва забезпечують керамічним плитам Keralini незаперечну якість та італійську вишуканість. Використання виключно натуральних компонентів гарантує плитам високу екологічну безпеку.

ІННОВАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.

Керамічні плити Keralini виготовляють в Італії на сучасному професійному обладнанні Sacmi, найкращому на сьогоднішній день для виробництва плит широкого формату.

Завдяки впровадженню новаторських технологій всі плити мають ідеально рівну поверхню. Виробництво оснащено лініями Continua+ та інноваційним digital принтером, який створює бездоганний дизайн будь-якої складності.

У 2021 році фабрика придбала найдовшу піч у Європі, завдовжки 200 метрів, для ретельного випікання слябу. Це знижує напругу всередині плити та полегшує процес її обробки.

Кожен етап виробництва вдосконалено до найдрібніших деталей, що дозволяє досягати найвищої якості.

Читати ще

АКТУАЛЬНА ДИЗАЙНЕРСЬКА ПАЛІТРА

Під брендом Keralini зібрано саме ті декори, що відповідають світовим трендам дизайну та набувають популярності в Україні. В колекції Keralini – плити з мармуровими узорами Calacatta, з матовими текстурами, що імітують бетон, метал, дерево.

Поверхні Keralini дають можливість виділитись з натовпу, показати свою індивідуальність та особливий характер. Вони створені для тих, кому подобається експериментувати і дивувати; для тих, хто цінує статусність та ексклюзивність кожного виробу.


Читати ще

УНІВЕРСАЛЬНІ. ПРАКТИЧНІ. НАДМІЦНІ.

Завдяки своїм властивостям і великому розміру керамічні плити Keralini – абсолютно універсальний матеріал. Його широко застосовують для виготовлення кухонних стільниць, внутрішнього облицювання кімнат: стін, підлог, внутрішніх перегородок, підвіконь, сходів, а також для зовнішнього облицювання фасадів будівель. Високі експлуатаційні характеристики дозволяють застосовувати плити у будь-яких кліматичних умовах.

Плити Keralini виготовляють у двох розмірах: 3200х1600х6 мм - для облицювання стін, та 3240х1630х12 мм - для виготовлення стільниць. 

Разом з бездоганною гігієнічністю, кераміка найкраще за усі інші матеріали протистоїть забрудненню і подряпинам. Керамічна стільниця — це надійний союзник у приготуванні їжі. 

Керамічні плити Keralini — найкращий матеріал для облицювання стін та підлог у ванних кімнатах жилих приміщень, а також для створення авторського дизайну ресторанів, готелів, розважальних центрів та інших комерційних об’єктів. Використання тонких керамічних плит для меблевих фасадів — сучасний світовий тренд.

Матеріал сертифіковано незалежними міжнародними організаціями. Гарантія від виробника — 10 років.

Читати ще

Каталог каменю Keralini

Дивитися всі декори

Керамічні плити Keralini обирають, тому що вони:

Стійкі до хімічного впливу

Сумісні з продуктами харчування

З дизайнерськими декорами

Стійкі до стирання та перепадів температури

Вогнетривкі

On-line дизайнер

Подивіться як буде виглядати камінь та керамічні плити в інтер'єрі

On-line дизайнер

Подивіться як буде виглядати камінь та керамічні плити в інтер'єрі

Візуалізувати

Приклади дизайнерських проектів

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ
ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ

Купити керамічні плити

Понад 200 декорів каменю і керамічних плит стабільно підтримуються на складах у великому обсязі. Решту доставимо швидко під замовлення.

Дивитися контакти

Купити виріб із керамічних плит

Наші партнери зроблять стільницю, раковину, підвіконня, сходи, інші вироби з каменю і керамічних плит за проектом будь-якої складності у будь-якій точці України

Вибрати обробника каменю

Дізнайтеся більше про світ керамічних плит

Уся корисна інформація

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 044 334 76 30

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити