Філософія Keralini – розробка декорів відповідно до актуальних тенденцій у дизайні інтер’єрів. Сучасні удосконалені технології виробництва забезпечують керамічним плитам Keralini беззаперечну якість та італійську вишуканість.

ІННОВАЦІЙНІСТЬ. ЯКІСТЬ. ДОВЕРШЕННІСТЬ.

Широкоформатні керамічні плити Keralini виробляють на сучасних італійських заводах. Завдяки впровадженню новаторських технологій, усі плити мають ідеально рівну поверхню, а лінії подвійного пресування з новітніми моделями пресів забезпечують їм найвищу якість.

Пильна увага до дотримання технологічних вимог, контроль якості на кожному етапі – у цьому складові успіху й отримання бездоганного результату у виробництві керамічних плит. Використання виключно натуральних компонентів у складі керамічних плит Keralini гарантує їм найвищу екологічну безпечність

Читати ще

АКТУАЛЬНА ДИЗАЙНЕРСЬКА ПАЛІТРА

Під брендом Keralini зібрано саме ті декори, що відповідають світовим трендам дизайну та набувають популярності в Україні. В колекції Keralini – плити з мармуровими узорами Calacatta, з матовими текстурами, що імітують бетон, метал, дерево.

Поверхні Keralini дають можливість виділитись з натовпу, показати свою індивідуальність та особливий характер. Вони створені для тих, кому подобається експериментувати і дивувати; для тих, хто цінує статусність та ексклюзивність кожного виробу.


Читати ще

УНІВЕРСАЛЬНІ. ПРАКТИЧНІ. НАДМІЦНІ.

Завдяки своїм властивостям і великому розміру керамічні плити Keralini – абсолютно універсальний матеріал. Його широко застосовують для виготовлення кухонних стільниць, внутрішнього облицювання кімнат: стін, підлог, внутрішніх перегородок, підвіконь, сходів, а також для зовнішнього облицювання фасадів будівель. Високі експлуатаційні характеристики дозволяють застосовувати плити у будь-яких кліматичних умовах.

Плити Keralini виготовляють у двох розмірах: 3200х1600х6 мм - для облицювання стін, та 3240х1630х12 мм - для виготовлення стільниць. 

Разом з бездоганною гігієнічністю, кераміка найкраще за усі інші матеріали протистоїть забрудненню і подряпинам. Керамічна стільниця — це надійний союзник у приготуванні їжі. 

Керамічні плити Keralini — найкращий матеріал для облицювання стін та підлог у ванних кімнатах жилих приміщень, а також для створення авторського дизайну ресторанів, готелів, розважальних центрів та інших комерційних об’єктів. Використання тонких керамічних плит для меблевих фасадів — сучасний світовий тренд.

Матеріал сертифіковано незалежними міжнародними організаціями. Гарантія від виробника — 10 років.

Читати ще

Каталог каменю Keralini

Дивитися всі декори

Керамічні плити Keralini обирають, тому що вони:

Стійкі до хімічного впливу

Сумісні з продуктами харчування

З дизайнерськими декорами

Стійкі до стирання та перепадів температури

Вогнетривкі

On-line дизайнер

Подивіться як буде виглядати камінь та керамічні плити в інтер'єрі

On-line дизайнер

Подивіться як буде виглядати камінь та керамічні плити в інтер'єрі

Візуалізувати

Приклади дизайнерських проектів

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ
ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ

Купити керамічні плити

Понад 200 декорів каменю і керамічних плит стабільно підтримуються на складах у великому обсязі. Решту доставимо швидко під замовлення.

Дивитися контакти

Купити виріб із керамічних плит

Наші партнери зроблять стільницю, раковину, підвіконня, сходи, інші вироби з каменю і керамічних плит за проектом будь-якої складності у будь-якій точці України

Вибрати обробника каменю

Дізнайтеся більше про світ керамічних плит

Уся корисна інформація

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 044 334 76 30

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити